Časté otázky

Poďakovanie za spoluprácu od partnera  v Nemecku

"Sehr geehrte Frau Elkova

poďakovanie vedeniu spoločnosti EuProgres za našu päťročnú spoluprácu.

Vážení riadiaci pracovníci spoločností EuProgres, chcel by som vás písomne ​​kontaktovať, aby som vám a vašim zamestnancom vyjadril veľkú pochvalu za dlhodobú spoluprácu.

 

Už máme takmer 200 zákazníkov, s ktorými v ktorích pracujú Vaše opatrovateľky podarilo sa to vďaka

vynikajúcej práci s  pani Monikou Marcinekovou.

Spolupráca so žiadnou inou agentúrou nie je tak dokonalá a dúfam, že tak  aj zostane v nasledujúcich rokoch a že budeme naďalej rásť.

V súčasnej kríze by som chcel úprimne poďakovať zamestnancom agentúti  EuProgres, najmä pani Monike Marcinekovej, ktorá všetko dokonale organizuje a koordinuje.

Musíme tiež poďakovať pani Dane Daučíkovej, že všetko funguje tak dobre a ľahko s faktúrami u  našich zákazníkov.

Dúfame, že korónska kríza čoskoro skončí a že v budúcnosti môžeme naďalej budovať nové rodiny.

Ďakujeme vám za dobrú spoluprácu a zostaňte zdraví so svojím skvelým tímom.

Mit freundlichen Grüßen

Roger"

Šanca

"Dobrý deň,
chcela by som sa Vám poďakovať za to, že mi dali pred piatimi rokmi šancu hoci som po nemecky vedela len pár slov. V rodinke som veľmi bola veľmi spokojná. Veľmi pomohlo, že moja oma rozprávala aj po česky a stala sa tak trošku mojou učiteľkou nemčiny. Vzájomne sme si pomohliJ.  Teraz si už môžem vyberať z rodín, lebo moja nemčina je oveľa lepšia.  Na mail mi vždy príde ponuka, vyberiem si podľa termínu, ktorý mi vyhovuje a už len dúfam, že si ma rodinka vyberie. Mária"

Žiadne skryté poplatky

"Vystriedala som už viacero agentúr a preto viem porovnať. S Eu Progresom som maximálne spokojná, podmienky spolupráce mi boli dôkladne vopred vysvetlené, nečakali ma žiadne skryté poplatky. Dopravu mi bez problémov objednali, nikdy som sa nemusela starať o tieto veci, stačilo už len na vopred dohodnutý termín nastúpiť do auta a ísť do Nemecka. Takisto sa mi páči, že ak chcem, môžem cestovať aj Flixbusom. Nie je podmienkou ísť vybranou dopravou. A čo je dôležité, nikdy som nemusela žobroniť o svoje vlastné peniaze. Odporúčam!"

Lepšie po finančnej stránke

"Keď som raz cestovala z Nemecka dala som sa do reči s opatrovateľkou ktorá robí vo vašej agentúre. Z rozprávania ma veľmi zaujala vaša agentúra a vypýtala som si od nej kontakt.  Na druhý deň som si pozrela vašu internetovú stránku kde som sa mohla nezávezne registrovať. Kratko na to mi už volali z agentúry. Chceli vedieť aké skúsenosti mám vyskúšali ma z nemčiny a hned mi aj ponúkli rodinu. Neľutujem že som k vám prešla. Som na tom lepšie po finančnej stránke a už sa nemusím po každom turnuse chodiť hlásiť na úrad práce lebo som zamestnaná aj ked som potom doma. Silvia"

Priame jednanie a pomoc

"Srdečne Vám ďakujem za druhú šancu. Naletela som inej agentúre. Na prvý pohľad ponuka vyzerala lákavo a potom som zistila, že to tak vôbec nebolo. Robila som tam síce skoro takú istú prácu, ale keď som si to prepočítala s tým, čo som dostala v skutočnosti u Vás, veľmi som sa na seba hnevala. Prijali ste ma, akoby sa nič nestalo. Jednáte vždy priamo, nezavádzate, vždy pomôžete. Ste skvelý tím!"

Vybavenie po telefóne

"Som už síce dôchodkyňa, ale mám ešte dosť elánu. Moja suseda mi na Eu Progres dala dobré referencie a kontaktovala Vás, či by som u vás mohla pracovať aj keď som už na dôchodku. Následne mi volali z agentúry. Rozhovor prebehol veľmi dobre. Pomohlo, že som kedysi pracovala ako zdravotná sestra. Páčilo sa mi, že som nemusela nikde cestovať, všetko sme vybavili po telefóne."

Spoľahnutie, aj cey víkend

"Na koordinátorky v tejto firme sa dá vždy spoľahnúť. Dokonca aj cez víkend, keď mi umrel pacient. Veľmi rýchlo mi potom vybavili aj cestu domov."

Profesionálny prístup

"Milá agentúra, chcela by som sa Vám poďakovať za profesionálny prístup. Hoci sme sa zatiaľ nevideli naživo, vždy ma poteší, keď sa počujeme. Od prvého telefonického kontaktu ste na mňa pôsobili veľmi seriózne a hlavne ľudsky. Veľa vecí ma zaujímalo, lebo som ešte nepracovala na pracovnú zmluvu ako opatrovateľka. Všetko ste mi zrozumiteľne vysvetlili, vyplnili sme po telefóne dotazník s podstatnými vecami o mne, mojich skúsenostiach, predstavách o rodine. Netrvalo dlho a už ste mi volali s pozitívnou správou, že rodina, do ktorej ste ma odporúčali, sa rozhodla práve pre mňa. Páčilo sa mi, že som ešte pred odporúčaním vedela detaily o rodine. Zabezpečili ste mi aj dopravu. Po skúsenostiach s inými agentúrami som si myslela, že sa mi ozvete, až keď budem mať cestovať domov. Príjemne ma prekvapil váš telefonát, skutočne Vás zaujímalo, ako sa mám v rodine. Zuzana"

Dobrý pocit

"Mala som veľmi dobrý pocit po pohovore cez telefón. S koordinátorkou sme sa dohodli na konkrétny termín. Dokonca ma povzbudila, že moja nemčina je dobrej úrovni a nebude problém nájsť mi miesto. Jarmina"

 

 

Radosť

"Cez vás je radosť chodiť do práce! Lenka"

 

Milí a ochotní

"Pracovníčky veľmi milé, ochotné. Snažia sa vždy vyjsť v ústreti. Miroslava"

Psychická a finančná podpora

"Pozdravujem žienky v Banskej Bystrici! Musela som sa z rodinných dôvodov vrátiť na Slovensko, aby som doopatrovala mamku. Podporili ste ma aj psychicky v tejto súvislosti a peniažky, čo som si za ten čas mohla u Vás zarobiť mi teraz pomáhajú prekonať náročné obdobie."

Odporúčanie

"Ďakujem za sprostredkovanie práce. Budem Vás odporúčať ďalej ako veľmi serióznu agentúru."

Včasná výplata

"Po zlých skúsenostiach veľmi oceňujem, že sa môžem spoľahnúť na včasnú výplatu. Ak je to potrebné, vedia poskytnúť aj zálohu."

Horná 54, Banská Bystrica 974 01

 0918 328 837

  • White Facebook Icon

© 2020 Euprogres